"Єдиний Центр": Розвал коаліції вигідний виключно Юлії Тимошенко

ЗАЯВА "Єдиного Центру" з приводу виходу народних депутатів від БЮТ та «Народної самооборони» зі складу Демократичної коаліції.

Єдиний Центр закликає БЮТ та «Народну самооборону» зробити все необхідне для збереження Демократичної коаліції.

Останнім часом ці політичні сили зосередилися виключно на пошуку ворогів, що призвело не тільки до проблем у коаліції, а й до дестабілізації в суспільстві. Прикладом служать постійні конфлікти в парламенті, ініціативи перевиборів до місцевих органів влади як у Києві, так і в інших регіонах.

Ми неодноразово заявляли про те, що розвал Демократичної коаліції вигідний виключно Юлії Тимошенко для того, щоб не відповідати за економічні прорахунки уряду і спровокувати дострокові парламентські вибори. БЮТ разом із своїм сателітом «Народною самообороною» постійно підштовхувала своїх партнерів по коаліції до кроків, які б завдали шкоди парламентській більшості.

Це не принесло результату. Тому сьогодні був застосований механізм прямого розвалу коаліції. 

Ми вважаємо, що не все ще втрачено. Сьогодні ще є можливість зупинитися,  проаналізувати ситуацію та знайти можливість забезпечити єдність Демократичної коаліції. Закликаємо особисто Юлію Тимошенко та Юрія Луценка навести лад у своїх політичних силах для забезпечення дієвої роботи парламенту.

Прес-служба Єдиного Центру
06 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 14 січня
09:01
Графік вимкнень електроенергії на Закарпатті 13 січня
20:06
/ 15
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 2
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
» Всі новини